Zabiegi, które skutecznie odmłodzą Twoją twarz

Created with Sketch.

Zabieg odmładzający twarz

Nie da się ukryć, że chociaż byśmy żyli najzdrowiej, jak tylko się da, to upływającego czasu niestety nie oszukamy. Oczywiście styl życia ma tutaj nieoceniony wpływ i dietą, ruchem oraz odpowiednią pielęgnacją, jesteśmy w stanie wiele zdziałać, ale mimo to w pewnym wieku skóra traci blask, elastyczność oraz poziom napięcia i przed tym nie uciekniemy, nawet gdybyśmy się zapierali nogami i rękami.

Na szczęście istnieje szereg zabiegów kosmetycznych, które są w stanie odżywić naszą skórę i sprawić, żeby wyglądała ona zdrowiej, promienniej oraz przede wszystkim młodziej. Na co warto zwrócić uwagę?

Dermapen – mezoterapia mikroigłowa

Dla wszystkich tych, którzy nie mają odwagi ani ochoty na wykonywanie zabiegów inwazyjnych, idealną opcją może być popularna od wielu lat- mezoterapia mikroigłowa. Polega ona na odpowiednim nakłuwaniu skóry urządzeniem zwanym Dermapenem, dzięki czemu ma się do niej dostać szereg substancji odżywczych oraz odbudowujących jej wszystkie warstwy, w tym między innymi kolagen oraz elastynę, które stanowią jej główne składniki budulcowe.

Ogromnym atutem tego zabiegu jest fakt, że skóra po nim jest zdolna do samoregeneracji oraz samoodbudowy, a wizualnie jest bardziej wypoczęta, napięta oraz oczywiście nawilżona.

Radiofrekwencja mikroigłowa

Chociaż kolejny zabieg, za który podziękuje nam nasza pozbawiona blasku oraz elastyczności skóra, również nawiązuje do nakłuwania, to zawiera on w sobie także ogrzewanie za pomocą promieniowania elektromagnetycznego. Radiofrekwencja mikroigłowa, bo o niej tutaj mowa, łączy w sobie te dwie czynności i dopiero ten duet sprawia, że zmarszczki ulegają spłyceniu, skóra się napręża i robi mniej wiotka, a wszelkiej maści blizny (np. potrądzikowe) rozjaśniają się.

Celem zabiegu jest zmobilizowanie skóry do samodzielnej produkcji kolagenu oraz samoregeneracji. W ostatecznym rezultacie prezentuje się ona młodziej oraz promienniej, a  nasza samoocena dzięki temu automatycznie wzrasta.

Laserowe odmładzanie skóry i wampirzy lifting

Warto w tym miejscu również zwrócić uwagę na laserowe odmładzanie skóry. Jest ono w stanie dać nam naprawdę zadziwiające oraz bardzo szybkie rezultaty, których efektem jest młodszy i świeższy wygląd. Działanie lasera jest w stanie pobudzić naszą skórę do naprawy oraz jednocześnie dodać jej lekkości, świeżości oraz znacznej  poprawy kondycji.

Nie sposób nie wspomnieć w tym miejscu również o wampirzym liftingu, który bazuje na naszym osoczu. Mamy tutaj zapewnione przyspieszenie mikrokrążenia oraz stymulację kolagenu, który, jak już wyżej zostało wspomniane, stanowi podstawowy składnik naszej skóry.

Jak widzimy, opcji jest naprawdę wiele, ale zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem jest działanie holistyczne, czyli innymi, słowy połączenie zróżnicowanej i zbilansowanej diety, odpowiedniej ilości ruchu oraz właśnie regularnego wykonywania wybranych zabiegów.