Męskie zapachy na co dzień

Created with Sketch.

perfumy

Czym na co dzień pachnie mężczyzna? Zadbany, świadomy swojej atrakcyjności mężczyzna na co dzień otacza się zapachem, który wydobywa jego indywidualizm oraz podkreśla pewność siebie. Zapach na co dzień to lekki, zawarty w jednej z popularnych kategorii aromat, wyczuwalny subtelnie przez wiele godzin. Mężczyzna może wybrać spośród kategorii świeżej, leśnej, orientalnej, drzewnej lub jednej z mieszanek o niezwykle bogatej kompozycji. Zapach na co dzień powinien być jednak lekki dlatego, zamiast intensywnej wody perfumowanej warto skłonić się ku wodzie toaletowej. 

Zapach nr 1 dla mężczyzny na co dzień

Aqua di Gio Armani bez wątpienia zasługuje na numer 1 wśród topowych zapachów męskich na co dzień. Dzięki swojemu lekkiemu, cytrusowemu zapachowi, przechodzącego w aromat drzewny, a następnie nutę piżma zapach idealnie sprawdza się w ciągu dnia, szczególnie w miesiącach wiosennych i letnich. Ten kultowy już zapach od Armaniego stworzony został, by podkreślać atrakcyjność mężczyzny. Zdecydowanie się to udało. Klasyka w lekkiej, stylowej formie sprawdza się zarówno w pracy jak i podczas chwil relaksu. 

Tuż za nim, czyli drugie miejsce wśród zapachów dla mężczyzny na co dzień

Na drugiej pozycji w zestawieniu pojawił się Selection-woda toaletowa od Hugo Boss. Producent wielu lubianych przez mężczyzn zapachów tym razem słynie z klasycznego, eleganckiego, odpowiedniego na co dzień w biznesie zapachu dla mężczyzny inteligentnego, pewnego siebie, nastawionego na sukces. W tym lekkim, a zarazem trwałym zapachu męskim wyczuwalna jest mandarynka, pieprz różowy, a także w kolejnych nutach geranium, liście cedru, petigrain, anyżek, drzewo cedrowe, paczula, wetiwer, heliotrop oraz piżmo. Zapach zdecydowanie sprawdza się u wielbicieli typowo męskich nut, idealnie uwalniających się przez wiele godzin. W wersji wody toaletowej zapach zachwyca subtelnością, a jednocześnie wyrazistością. 

Miejsce nr 3 w top zapachów męskich

David Beckham we współpracy z marką Coty stworzył wiele zapachów, jednak jeden z najnowszej kolekcji, a mianowicie Infinite Aqua o wyrazistym, wodnym zapachu znakomicie sprawdza się na co dzień. Woda toaletowa zyskała już wielu fanów wśród wielbicieli woni delikatnych, nieprzytłaczających ogromną ilością zróżnicowanych komponentów zapachu. Stylowa buteleczka, nuta główna cytrusowo-morska, przechodząca w kwiatową, by pozostawić na skórze wyrazisty zapach drzewny – skusi każdego miłośnika aktywności fizycznej. Zapach ten stworzony został z myślą o mężczyznach, eksponujących swoją wartość.