Prawdziwa bomba zapachowa – Narciso Rodriguez For Him Bleu de Noir

Osoby, które są obeznane w tematyce mody na pewno kojarzą Narciso Rodrigueza, który jest amerykańskim projektantem mody. Współpracował między innymi z Calvinem Kleinem, marką Aeffe, Moschino oraz Pollini. Ważne dla niego w projektach jest praktyczne zastosowanie połączone z wygodą, elegancją oraz szykiem. Takie też są właśnie te perfumy, których twarzą jest Rodriguez.

Zapach swoją premierę miał w 2015 roku, a skomponowała go Sonia Constant. Określa się go, jako wiejący tajemniczością oraz niezwykle zmysłowy. Wszystko to za sprawą kompozycji drzewno-przyprawowej, która po prostu przyciąga i kusi swoim aromatem.

Zazwyczaj perfumy znajdują się w pudełeczkach, więc i one powinny być zaprojektowane tak, by zatrzymać na nich wzrok. Opakowanie tej wody perfumowanej jest w kolorze niebieskim i częściowo granatowym, ponieważ to właśnie na tym kawałku srebrnymi literami jest wyeksponowana ich nazwa. Mi od razu taka forma kojarzy się z oceanem. W środku znajdujemy ładny, prosty flakon również w kolorze niebieskim, co jeszcze bardziej nasila skojarzenia związane z oceanicznymi głębinami. Ale nas najbardziej interesuje zawartość…

Uwalniamy zapach i od razu czujemy jego moc. Jest niezwykle intensywny. Możemy w nim wyczuć woń czarnego pieprzu oraz bergamotki, zmieszanej z piżmem, cedrem, hebanem oraz wetiwerą. Zdecydowanie jest to mieszanka rzadko spotykana, przez co każdy kto poczuje jej aromat na pewno odwróci wzrok za jej właścicielem, gdyż przyciąga on do siebie jak magnes.

Woda perfumowana może być stosowana przez panów na każdą okazję i do każdego stroju, co świadczy o jego praktyczności. Polecam ją mężczyznom, którzy lubią podobać się kobietom oraz tym, którym nie będzie przeszkadzało, że co rusz ktoś zatrzymuje na nich swój wzrok.