Pojemność perfum – którą najkorzystniej wybrać?

Perfumerie internetowe czy stacjonarne kuszą nas ogromnym wyborem ślicznie pachnących perfum. Eleganckie, nowoczesne i dopracowane pod każdym względem flakoniki, piękna woń jak również chęć budzenia poprzez zapach zachwytu wśród innych często skłania nas do zakupu swojego ulubionego zapachu. Perfumy najczęściej występują w trzech pojemnościach: 30ml, 50ml i 100 ml. To, którą z nich wybierzemy powinno zależeć od kilku, istotnych szczegółów.

Kiedy wybrać najmniejszą pojemność a kiedy zdecydować się na większy flakon?

Jak zapewne wszyscy wiedzą, perfumy to idealny pomysł na prezent dla najbliższych na każdą okazję. Sprawdzi się zarówno u kobiet jak i u mężczyzn a nawet u dzieci. Wybierając zapach z zamiarem podarowania go komuś, najlepiej wybrać flakon o pojemności 30 ml. Nigdy nie wiadomo, czy perfumy przypadną do gustu obdarowywanej przez nas osobie więc do przetestowania lepiej wybrać mniejszą pojemność. Niewielkie wody toaletowe czy perfumowane wychodzą także dużo korzystniej pod względem cenowym, chociaż perfumy to akurat rzecz, na której nie powinniśmy oszczędzać, zwłaszcza, jeśli zamierzamy podarować je komuś w prezencie.

Jeśli chcemy mieć swój ulubiony zapach zawsze pod ręką, również w tym wypadku najlepszym wyborem będzie flakonik o pojemności 30ml. Będziemy mogli zawsze mieć go przy sobie i dyskretnie popsikać się nim gdy poczujemy taką potrzebę. Małe flakony świetnie prezentują się także pod względem wizualnym, co często ma spore znaczenie szczególnie dla pań, które podczas zakupu kierują się nie tylko urzekającą wonią ale także wyglądem buteleczki.

Większe pojemności najlepiej wybierać wtedy, gdy od lat używamy danych perfum i jesteśmy im wierni. Wówczas duży flakon nie będzie nam przeszkadzał, stojąc na półce w łazience czy toaletce. Dzięki temu będziemy mogli skropić się swoim ulubionym zapachem przed każdym wyjściem do pracy, na spacer czy spotkanie z przyjaciółmi. Jeśli perfumy są naszym ulubieńcem z pewnością flakon nie będzie długo stał na naszej półce a my nie będziemy mieć żadnych problem z wykorzystaniem jego zawartości.

Więcej na temat perfum można przeczytać na stronie https://blog.esentire.pl/