Paco Rabane – 1 Million – zapach wart miliony !

Poszukując eleganckiego upominku dla mężczyzny moim zdaniem warto zwrócić uwagę na tą wodę perfumowaną. Przede wszystkim nie da się nie zauważyć opakowania w  jakim się znajduje, gdyż połyskuje ono złotym kolorem, a nazwa perfum 1 million jest kapitalnie wyeksponowana, więc od razu kojarzy Ci się ze wszystkim co eleganckie, ekskluzywne oraz luksusowe. Samo to wpływa, na to, że obdarowana osoba poczuje się niezwykle doceniona. Ja np. mam skojarzenia w stylu ,,Jesteś jak milion dolarów”, ,,Mężczyzna wart miliony” itp.

Ale opakowanie jak opakowanie. Skoro już Twoja uwaga została przykuta to teraz możesz się pokusić o zajrzenie do środka, bo na pewno zżera Cię już ciekawość tego, co tak kapitalne pudełeczko w sobie kryje. W środku Twoim oczom ukazuje się flakon spowity złotym kolorem przypominający nic innego, jak sztabkę złota. A jak wiadomo przez lata złoto było i jest pożądane przez jego poszukiwaczy. Twoja ciekawość zostaje, jednak zaspokojona tylko w części, bo teraz będąc pod ogromnym wrażeniem czekasz z niecierpliwością, jaki zapach Cię owionie.

Po otwarciu flakonu do Twoich zmysłów trafia niezwykle seksowna, oryginalnie skomponowana mieszanka zapachowa. Pierwszym doznaniem są aromaty słodkiej pomarańczy mieszającej się z orzeźwiającą mięta, co wprawia Cię w zaskoczenie. Dalej kompozycja łączy się z wonią kwiatu róży, skóry, cynamonu oraz pikantnych nut, na koniec ustępując miejsca aromatom bursztynu, paczuli i białego drzewa. Od razu za sprawą takiej kompozycji przychodzą mi na myśl mężczyźni kreatywni, pełni pomysłów z polotem.

Podsumowując Paco Rabane – 1 Million poleciłabym, więc mężczyznom o dużej charyzmie, którzy doskonale czują się w świecie pełnym przyjemności, są również odważni i otwarci na nowe wyzwania, wyróżnia ich niesamowita pewność siebie i konkretne podejście do otaczającej rzeczywistości. Znakomicie sprawdzi się on również w wypadku mężczyzn  lubiących brylować w towarzystwie. Zapach jest rewelacyjny do stosowania na co dzień oraz od święta bez względu na porę roku.