Na czym polega zabieg Geneo?

Obecny styl życia kobiet pracujących może nieuchronnie prowadzić do uszkodzeń skóry twarzy spowodowanych stresem, wolnymi rodnikami, ekspozycją na słońce, mimiką twarzy i czynnikami chemicznymi. Zabieg Geneo powstał po to, aby odżywić uszkodzoną skórę.

Na czym polega fenomen Geneo?

Zabieg Geneo działa kompleksowo, zapewniając za jednym zamachem:

  • delikatne złuszczanie,
  • naturalne dotlenienie skóry,
  • głębokie odmłodzenie twarzy.

Mamy tutaj do czynienia z wprowadzeniem do skóry całego kompleksu niezbędnych odżywczych składników odżywczych. Ta przełomowa technologia pielęgnacji skóry zapewnia również doskonałe efekty przeciwzmarszczkowe poprzez głębsze traktowanie skóry, dzięki czemu skóra jest zdrowa i młodzieńcza.

Zastosowana w tym zabiegu technologia jest naprawdę innowacyjna i pokonuje ograniczenia poprzednich rozwiązań. To z tego powodu zabiegi Geneo w odróżnieniu od alternatyw zapewniają natychmiastowe widoczne efekty konturowania twarzy.

Decydując się na ten zabieg, możesz też liczyć na stymulację produkcji włókien kolagenu i elastyny, z równoczesną poprawą krążenia krwi, czy zmniejszenia pojawienia się blizn. Geneo może nawet podnieść i ujędrnić obwisłą skórę, a także wygładzić zmarszczki i linie mimiczne.

Geneo – rodzaje

Dostępne są dwie wyspecjalizowane formuły Geneo dedykowane do zastosowania w przypadku określonych problemów z cerą.

Pierwszy typ celuje w odmładzanie i działa przeciw starzeniu się. Rewitalizuje matową cerę, dzięki czemu skóra staje się gładka i zmniejsza widoczność drobnych linii i zmarszczek. Drugi typ ma nieco inny charakter i jest przeznaczony do rozjaśniania skóry i poprawy tekstury. Rozjaśnia koloryt skóry i minimalizuje pojawienie się pigmentacji skóry oraz wyrównuje nierównomierny koloryt skóry.

Co jest unikatowego w procedurze Geneo?

Korzyści z leczenia Geneo w Krakowie są rozliczne. Przede wszystkim jednak warto jeszcze raz podkreślić to, że wyniki można zobaczyć natychmiast po leczeniu i to bez specjalnego przygotowania przed leczeniem. Wiele osób decyduje się na ten zabieg również temu, że jest bezpieczny dla wszystkich odcieni skóry.

Warto jednak pamiętać, że po zabiegu jest kilka rzeczy, do których trzeba się stosować jak najdokładniej, aby uniknąć skutków ubocznych i równocześnie przedłużyć efekty procedury. Najważniejsze jest regularne stosowanie kremów przeciwsłonecznych na twarz po zabiegu. Należy bezwzględnie unikać ekspozycji na światło słoneczne co najmniej 1 tydzień po zabiegu (!).

Do tego zwykle zaleca się też stosowanie specjalnych maseczek na twarz i odżywczego kremu do twarzy w celu dodatkowego nawilżenia skóry twarzy. Najlepiej spisać sobie wszystkie porady dotyczące pielęgnacji po zabiegu Geneo bądź poprosić specjalistę o broszurę, która wytłuszcza wszystkie najważniejsze wskazówki.