Jakich perfum używa Krystyna Janda?

Najsłynniejsza polska aktorka niechętnie opowiada w wywiadach o swoich prywatnych sprawach. Jednak udało się kilka razy dowiedzieć, jakich używa perfum.
Aktorki młodego pokolenia chętnie ujawniają najintymniejsze szczegóły ze swojego życia. Na ich tle Janda jawi się jako ostoja normalności, bo mówi wtedy, kiedy ma o czym, i raczej nie dzieli się błahymi faktami z życia.
Mimo to udało się dowiedzieć, jakich perfum używa gwiazda. W czacie z widzami Dzień Dobry TVN przyznała, że używa perfum. Podała przy tym ich polską nazwę, co nieco komplikuje zadanie znalezienia ich. Jej perfumy nazywają się „Dym Rzymu”.
Trudno znaleźć je w sklepach, nie wiedząc, w jakim oryginalnym języku są produkowane. Nie jest to angielski, bo próbowaliśmy znaleźć takie perfumy bezskutecznie w angielskich perfumeriach. Prawdopodobnie są to więc włoskie lub francuskie perfumy.
Krystyna Janda od jakiegoś czasu ma też własną linię kosmetyczną Janda. Kobiety może nie mogą więc pachnieć tak jak ona, ale mogą przynajmniej upodobnić się do niej dzięki stosowanym specyfikom.